Ogłoszenie o pracę firmy Microsoft potwierdza podstawę systemu Windows 8 dla telefonu z systemem Windows Phone

Ikona czasu czytania 4 minuta. czytać

Czytelnicy pomagają wspierać MSpoweruser. Możemy otrzymać prowizję, jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem naszych linków. Ikona podpowiedzi

Przeczytaj naszą stronę z informacjami, aby dowiedzieć się, jak możesz pomóc MSPoweruser w utrzymaniu zespołu redakcyjnego Czytaj więcej

Wierzcie lub nie, ale wciąż są tacy, którzy wątpią, czy Windows Phone 8 zostanie zbudowany na jądrze NT systemu Windows 8.

Dla tych, których nie jestem pewien, to ogłoszenie o pracę w firmie Microsoft na stanowisko Senior Program Manager w Windows Phone będzie przekonujący, ale wtedy niektórzy ludzie nigdy nie będą usatysfakcjonowani.

W ogłoszeniu o pracę prosi się o kierownika programu w „Komórkowy zespół rdzenia– ktozbudować następną generację platformy Windows Phone– pomóc obrócić “Windows 8 w najlepszą platformę dla smartfonówâ €??.

Aby wykonywać tę pracę, w idealnym przypadku kandydat musiałby mieć „Doświadczenie w opracowywaniu produktów z naciskiem na określanie zakresu, tworzenie specyfikacji i wysyłanie modułów oprogramowania w NT– co raczej dodaje wisienki na torcie.

Oczywiście pozostaje tylko pytanie, czy nie jest trochę za późno na poszukiwanie program managera dla tak kluczowej funkcji dla systemu operacyjnego, który ma być wysyłany do producentów OEM w ciągu 1-2 miesięcy, ale kto wie, może ktoś wyszedł w pośpiechu.

Zobacz pełną ofertę pracy po przerwie.

Oddzielnie Microsoft również ciężko pracuje, aby się upewnić obecne aplikacje Windows Phone 7 będą działać w „następnej wersji Windows Phone”. w ramach przygotowań do „kolejne duże wydanieâ €??.

Czy sceptycy są już przekonani? Daj nam znać poniżej.

Data: 9 maja 2012 r.

Lokalizacja: Redmond, Waszyngton, Stany Zjednoczone

Kategoria pracy: Inżynieria oprogramowania: Zarządzanie programami
Identyfikator zadania: 783653-81053
Podział: Dział Windows Phone
Czy Twoim marzeniem jest umieszczenie Windows Phone w każdej dłoni na świecie, tak jak tylko Bill Gates marzył o posiadaniu komputera PC na każdym biurku? Czy nie byłoby wspaniale pracować nad produktem, z którego codziennie korzysta Twoja rodzina i przyjaciele, z którego możesz być dumny? Zespół Windows Phone poszukuje starszego menedżera programu, który odegra kluczową rolę w zespole Cellular Core podczas tworzenia platformy Windows Phone nowej generacji. To Twoja szansa, aby dołączyć do jednego z najbardziej wymagających technicznie, dynamicznych i ekscytujących zespołów w firmie Microsoft, który jest podstawą jednego z największych strategicznych zakładów poczynionych przez Microsoft w ostatnich latach.
Główny zespół komórkowy jest odpowiedzialny za zapewnienie funkcjonalności komórkowej w naszych partnerskich sieciach operatorów telefonii komórkowej oraz za to, aby warstwy aplikacji miały wszystkie kluczowe funkcje wymagane od warstwy radiowej i modemowej. Dzięki tej technologii system Windows 8 staje się najlepszą platformą dla smartfonów, umożliwiając podłączenie urządzenia do sieci operatora komórkowego za pośrednictwem technologii komórkowych nowej generacji, takich jak LTE. Obowiązki zespołu komórkowego obejmują definiowanie i dostarczanie atrakcyjnej łączności komórkowej na urządzeniu oraz zapewnienie, że nasze wewnętrzne zależności między zespołami są spełnione, a także zapewnienie, że nasi partnerzy będący dostawcami krzemu otrzymają odpowiednie wsparcie w miarę opracowywania nowych produktów i wydań. Inną kluczową funkcją jest tworzenie specyfikacji dla funkcji z wymaganiami z różnych źródeł, w tym wewnętrznych zespołów partnerów, operatorów telefonii komórkowej, klientów wewnętrznych firmy Microsoft i specyfikacji 3GPP. Zespół ten ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania wielu innych zespołów, których moduły współpracują z radiem i modemem. Nasz zespół współpracuje z zespołami z różnych działów, dlatego wymagane są doskonałe umiejętności komunikacyjne.
wymagania
Moc intelektualna i silne pragnienie zwycięstwa na wysoce konkurencyjnym rynku smartfonów
Solidne umiejętności zarządzania programami technicznymi (ponad 7 lat)
S w dyscyplinie inżynierskiej lub stopień informatyki
Doświadczenie w opracowywaniu produktów z naciskiem na określanie zakresu, tworzenie specyfikacji i dostarczanie modułów oprogramowania w NT (7+ lat)
Ostatnie doświadczenia z obszarem mobilnym
Doskonałe umiejętności pisania specyfikacji funkcji z dbałością o szczegóły
Doskonałe umiejętności negocjacyjne i budowania konsensusu
Doskonała komunikacja pisemna i ustna
Udowodniona umiejętność współpracy i skutecznej komunikacji z partnerami i interesariuszami wewnętrznymi na wszystkich poziomach organizacji
WPEJOBS; WPEC
tri.OSPlat
WPD.WPE.AZ

Więcej na tematy: plotka, Okna 8, Windows Phone 8