Mange pene UI-justeringer oppdaget i den lekkede Windows 10 Build 10125
1 min. lese
Publisert på
Les vår avsløringsside for å finne ut hvordan du kan hjelpe MSPoweruser opprettholde redaksjonen Les mer
Tidligere i dag rapporterte vi at Windows 10 Build 10125-skjermbilder ble lekket på nettet. Vi dekket om noen av de store endringene som ble oppdaget på bygget, inkludert de oppdaterte ikonene og tilbakeknappfunksjonalitet i nettbrettmodus. Det er også mange små UI-justeringer i bygget. Finn noen av dem nedenfor,
1) Hopplister på oppgavelinjen har ingen ny design. Den er nå berøringsvennlig og har et moderne utseende.
2) Hamburgermenyikonet på startskjermen kan nå varsle om at nye apper er installert ved hjelp av en indikator. Sjekk det ut i bildet nedenfor.
3) Dato og klokkeslett har nå et raffinert utseende.
4) Fremdriftslinjen vist i oppgavelinjeikonet beveger seg nå fra bunn til topp i stedet for venstre til høyre.
kilde: Roman